Festival TRAMA w Hiszpanii

12 sierpnia mieliśmy niezwykłą przyjemność gościć na Festival TRAMA w Hiszpanii. Trudno opisać słowami atmosferę, która panowała podczas koncertu oraz całego festiwalu. Jesteśmy ogromnie wdzięczni organizatorom za zaproszenie oraz publiczności za energię i ciepłe przyjęcie!! Zdjęcia już niebawem w naszej galerii 🙂

August 12 we were guests of TRAMA Festival in Spain. It hard to describe in words the atmosphere during the concert and the whole festival. We are very grateful to the organizers for the invitation, and the great audience for the energy and warm welcome !! It was a great pleasure for us! Photos coming soon in our gallery 🙂

O Jazgocie

Jazgot to zespół, który łączy w niezwykły sposób tradycję i nowoczesność. To, co najlepsze w muzyce płynącej inspiracjami od rzeki Biały Dunajec po rzekę Dunaj, podane jest w sposób, który nikogo nie pozostawia obojętnym.
To muzyka prezentowana przez artystów, którzy opanowali sztukę grania na swoich instrumentach tak dalece, że stać ich w równym stopniu na wirtuozerię i zabawę dźwiękiem.
Jazgot to zgrany zespół w stałym składzie, któremu towarzyszy grono zaprzyjaźnionych muzyków. Można więc powiedzieć, że jest to już prawdziwie wielka w składzie i w formie - orkiestra.

Dyskografia

więcej
Muzyko-sile-daj